Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Pustków Żurawski - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 40 m 2 przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu, bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

2 450 zł35 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Kaszubskiej (tuż przy ul. Pomorskiej). Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni ok 10 m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Gitarowa

Wojnów,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje + 2 miejsca parkingowe = komfort życia Szukasz mieszkania, gdzie naprawdę wygodnie się mieszka? To jest dokładnie to Lokalizacja: wojnów, ul. Gitarowa 55 m | I piętro salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytnicka

Śródmieście,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 2-u pokojowe, iip. w kamienicy przy ul. Szczytnickiej , blisko pl Grunwaldzkiego we Wrocławiu. Lokal składa się z dwóch umeblowanych pokoi, oddzielnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

2 400 zł49,60 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w inwestycji Lokum da Vinci. Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. 15 minut do centrum samochodem. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

6 500 zł50 m² 130 zł/m²

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 13. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Krzki,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

5 800 zł67,62 m² 85,77 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny 3-pokojowy apartament na Krzykach we Wrocławiu do wynajęcia. Polecamy do wynajęcia 3-pokojowy apartament z balkonem przy ul. Drukarskiej w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Zgorzelecka

Stare Miasto,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

2 500 zł34,28 m² 72,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w centrum, stare Miasto, ul. Zgorzelecka Mieszkanie będzie dostępne od 1 czerwca 2026 lokalizacja: mieszkanie na Starym Mieście, przy ulicy Zgorzeleckiej, w odległości 3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje Na wynajem nowoczesną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną przy ul. Legnickiej we Wrocławiu (stare Miasto), w inwestycji Legnicka Street II.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław(Pustków Żurawski + 21 km)

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Pustków Żurawski,dolnośląskie

1 500 zł51 m² 29,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwu pokojowe mieszkanie o pow. 51,40 m2 w Pustkowie Żurawskim w gminie Kobierzyce. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania. Rozkład: -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij